EbaSport Wydarzenia

Wydarzenia

maraton

Maratony i biegi na długie dystanse – Maraton we Wrocławiu
Dwudziestego kwietnia odbył się we Wrocławiu wielki maraton o charakterze otwartym, w którym każdy mógł wziąć udział. Była to idealna okazja dla początkujących biegaczy, aby mogli się sprawdzić w większej imprezie i współzawodniczyć z pozostałymi uczestnikami maratonu.

Jeśli lubisz sport to przeczytaj także o kosmetykach dla sportowców.

 

lyzwy

Łyżwy przez cały rok?
Jeśli zawsze miałeś ochotę pojeździć na łyżwach nawet w środku lata – teraz to możliwe.

Jeździj na łyżwach bez względu na pogodę za oknem! Bez względu czy jest lato czy zima – jeździj na nowym torze łyżwiarskim pod Wrocławiem. Obiekt oferuje możliwość wypożyczenia łyżew oraz naukę jazdy na łyżwach. Możemy podjąć kurs jazdy sportowej jak i akrobatycznej. Wszystkich amatorów sportu na lodzie serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia nowych torów.

scianka

Otwarcie ścianki wspinaczkowej.
Nowa ścianka wspinaczkowa we Wrocławiu

Przybywa ścianek wspinaczkowych we Wrocławiu i jest to bardzo dobra nowina. Amatorzy wspinaczek mogą sprawdzić się na nowym obiekcie dostosowanym również do niskich podejść bez zabezpieczenia. Gorąco polecamy testowanie nowego obiektu. Jeśli ktoś chciałby dopiero zacząć przygodę ze wspinaczką to istnieje możliwość skorzystania z asekuracji instruktora.

aquaaerobik

Startuje nowa sekcja aqua-aerobicu
Od czerwca startuje nowa sekcja aqua-aerobicu na basenie miejskim. Sekcja jest przeznaczona dla osób zaawansowanych w tej dyscyplinie, które chcą osiągnąć więcej.

kolarstwo

Ból kolan w czasie schodzenia z gór
Większość z nas lubi co jakiś czas wyruszyć na górską wycieczkę i zdobyć kilka szczytów. Co jednak ze schodzeniem w dół? Często towarzyszy temu dokuczliwy ból w kolanach. Jak sobie z tym radzić?

joga

Joga zyskuje na popularności w Polsce
Relaksujące ćwiczenia rozciągające ciało stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Joga cieszy się rosnącym zainteresowaniem głównie wśród osób skarżących się na ból ciała spowodowany siedzącą pracą.

konna

Czy jazda konna jest sportem luksusowym?
Zmniejsza się liczba osób uprawiających jazdę konną. Główną przyczyną spadku zainteresowania tą dyscypliną są wysokie koszta związane z jazdą konną. Czy stała się ona sportem luksusowym niczym golf?